O nas

Paweł Walczak

Menedżer/właściciel

Moja przygoda z muzyką rozpoczęła się 30 lat temu, kiedy to robiłem zdjęcia zespołom na festiwalu w Jarocinie. W 1989 roku rozpocząłem pracę menedżerską z zespołem De Mono. W tym samym roku otrzymałem nagrodę menedżera roku na Festiwalu w Sopocie.

W roku 1990 wraz z Markiem Kościkiewiczem, Piotrem Kubiaczykiem i Piotrem Majewskim założyłem jedną z największych, niezależnych firm fonograficznych ZIC-ZAC. Jestem również współzałożycielem ZPAV.

Pracowałem jako menedżer zespołów: De Mono, Chłopcy z Placu Broni, Golden Life, Piersi, byłem również menedżerem Kazika.

W 1992 roku założyłem własną Agencję Koncertowo-Wydawniczą VIP, opiekującą się do chwili obecnej, między innymi zespołem Elektryczne Gitary i Kubą Sienkiewiczem, oraz Miką Urbaniak.

Współpracowałem z Mariuszem Adamiakiem i Jazz Clubem Akwarium (koncerty Warsaw Summer Jazz Days), Candy Dulfer, Cassandra Wilson, klubem Riviera Remont.

Współtworzyłem i nadal aktywnie współtworzę wiele wydarzeń muzycznych i tras koncertowych. Przez wiele lat swojej działalności doprowadziłem do podpisania licznych kontraktów reklamowych i filmowych.

Jestem wykładowcą Akademii Menedżerów Muzycznych.

Kocham Mazury i hiszpańską Andaluzję. Mam fajną rodzinę i piękną kobietę.